Karel Jan Sigmund - Krajina pod sněhovou pokrývkou

Olej na kartonu, 25x34 cm. Signováno vpravo dole K. J. Sigmund. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

71536. Krajina pod sněhovou pokrývkou
Dražba ukončena:26.01.2022 20:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč