Karel Jan Sigmund - Kočovníci II

Olej na kartonu, 30x45 cm, signováno vpravo dole K.J. Sigmund, rám.

o autorovi: 1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

8933. Kočovníci II
Dražba ukončena:30.03.2017 19:45:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč