Karel Jan Sigmund - Jaro v zahradě

Olej na kartonu, 40x52 cm. Signováno vpravo dole K.J. Sigmund. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 61 cm

o autorovi: 1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

posouzeno znalcem
117194. Jaro v zahradě
Zbývá:5 dnů, 17 hodin
Konec dražby:26.06.2024 20:03:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč 20.06.2024 15:23:26 8291
3 000 Kč 20.06.2024 11:32:35 1618