Karel Jan Sigmund - Jaro v údolí

Olej na kartonu, 54x71 cm. Signováno vpravo dole J. Sigmund. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem doporučujeme
103978. Jaro v údolí
Dražba ukončena:25.10.2023 21:09:28
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč