Karel Jan Sigmund - Jarní tání

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole K.J. Sigmund Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 82 cm

o autorovi: 1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
104053. Jarní tání
Dražba ukončena:25.10.2023 22:30:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:30 000 Kč