Karel Jan Sigmund - Hrad

Olej na kartonu, 50x60 cm. Signováno vpravo dole K.J. Sigmund. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

300357. Hrad
Dražba ukončena:29.08.2019 20:21:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč