Karel Jan Sigmund - Chalupy nad rybníkem

Olej na kartonu, 70x90 cm. Signováno vpravo dole K.J. Sigmund. Rám.

o autorovi: 1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

23527. Chalupy nad rybníkem
Dražba ukončena:31.10.2018 19:04:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč