Karel Jan Sigmund - Chalupa na Doubravě

Olej na plátně, 80x85 cm. Signováno vpravo dole K. J. Sigmund. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 88 cm

o autorovi: 1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
152468. Chalupa na Doubravě
Dražba ukončena:28.01.2026 21:57:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč