Karel Jan Sigmund - Chalupa

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 38x41 cm. Signováno vlevo dole K.J. Sigmund. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 41 cm

o autorovi: 1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
76126. Chalupa
Dražba ukončena:27.04.2022 21:55:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč