Karel Jan Sigmund - Cesta zimní krajinou

Olej na kartonu, 43x57 cm, signováno vpravo dole K.J. Sigmund, rám, zaskleno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

13853. Cesta zimní krajinou
Dražba ukončena:26.10.2017 20:59:19
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:6 000 Kč