Karel Jan Sigmund - Březový remízek

Olej na kartonu, 45x35 cm. Signováno vpravo dole K. J. Sigmund 25. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

68693. Březový remízek
Dražba ukončena:24.11.2021 21:33:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč