Karel Jan Sigmund - Zima u rybníka

Olej na kartonu, 50x65 cm, signováno vpravo dole K. J. Sigmund, rám, zaskleno.

1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5308. Zima u rybníka
Dražba ukončena:28.09.2016 19:32:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:16 000 Kč