Karel Jan Sigmund - Zátiší s ovocem

Olej na kartonu, 47x67 cm, signováno vpravo dole K. J. Sigmund, rám.

1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

4323. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:31.03.2016 22:23:34
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:4 400 Kč