Karel Jan Sigmund - U rybníka

Olej na kartonu, 34x50 cm, signováno vpravo dole K. J. Sigmund, rám.

1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5789. U rybníka
Dražba ukončena:26.10.2016 18:14:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:3 200 Kč