Karel Jan Sigmund - U jezera

Olej na překližce, 80x100 cm, signováno vlevo dole K. J. Sigmund, rám.

1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

2238. U jezera
Dražba ukončena:27.05.2015 19:46:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč