Karel Jan Sigmund - Stromy v zapadajícím slunci

Olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, signováno vpravo dole. Malba odborně vyčištěna.

15. Stromy v zapadajícím slunci
Dražba ukončena:26.11.2012 21:40:00
Vyvolávací cena:6 000 Kč