Karel Jan Sigmund - Otava

Olej na plátně, 50x66 cm, signováno vpravo dole K. J. Sigmund, rám.

1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

6219. Otava
Dražba ukončena:27.10.2016 20:53:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:3 800 Kč