Karel Jan Sigmund - Na podzim

Olej na lepence, 50x65 cm, signováno vpravo dole, rám.

1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

2557. Na podzim
Dražba ukončena:28.05.2015 22:04:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč