Karel Jan Sigmund - Krajina na jaře

Olej na kartonu, 45x60 cm, signováno vpravo dole K. J. Sigmund, rám, zaskleno.

1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

5474. Krajina na jaře
Dražba ukončena:28.09.2016 22:18:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:3 000 Kč