Karel Holec - Jaro na vsi

Olej na plátně, 60x70 cm. Signováno vlevo dole Karel Holec. Rámováno.

Nejdelší strana: 88 cm

o autorovi: 1900-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

122463. Jaro na vsi
Dražba ukončena:01.09.2024 20:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč