Karel Holan - Zimní město

Olej na plátně, 28x60 cm. Signováno vpravo dole K. Holan 41. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1893 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

65114. Zimní město
Dražba ukončena:30.09.2021 20:59:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč