Karel Holan - Pod Karlovým mostem

Olej na překližce, 46x64 cm. Signováno vpravo dole K. Holan 42. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. Pozdější ateliérová signatura.

Nejdelší strana: 82 cm

o autorovi: 1893 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
115476. Pod Karlovým mostem
Dražba ukončena:29.05.2024 20:40:33
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč