Karel Holan - Periferie

Olej na kartonu, 25x30 cm. Signováno vpravo dole K. Holan. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1893 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

vydraženo top posouzeno znalcem
71575. Periferie
Dražba ukončena:26.01.2022 21:19:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč