Karel Holan - Loďky na řece

Tempera, 29x39 cm. Signováno vpravo dole K. Holan. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

59738. Loďky na řece
Dražba ukončena:26.05.2021 19:07:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč