Olej na kartonu, 46x77 cm, signováno vpravo dole K. Holan, rám. Pozn.: Rám poškozen. Jedná se o dílo Karla Holana narozeného 1914, nikoliv jeho jmenovce Karla Holana narozeného 1893.