Suchá jehla, 23x17 cm. Signováno vpravo dole tužkou K. Hojden 1942. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám poškozen.
o autorovi: 1893 - 1975
Narodil se v Příbrami. V Praze studoval UMPRUM a AVU u prof. Švabinského. Studijní cesty podnikl do Itálie, Paříže, na Slovensko a Podkarpatskou Rus. Ve své tvorbě se věnoval hornické tématice, portrétování a ilustracím knih, zpracovával také biblická témata.