Karel Hofman - Zima na Valašsku

Pastel, 15x22 cm. Signováno vlevo dole K Hofman. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 35 cm

o autorovi: 1906 - 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

104910. Zima na Valašsku
Dražba ukončena:29.10.2023 20:23:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč