Karel Hofman - Vsetínský vrchy

Olej na plátně, 44x70 cm. Signováno vpravo dole K. Hofman 20. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1906 - 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

114643. Vsetínský vrchy
Dražba ukončena:14.04.2024 21:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč