Karel Hofman

305165. Vesnice v zátoce

popis: Kresba, 29x39 cm. Signováno vlevo dole K. Hofman. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906 - 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

dražba ukončena: 12.06.2020 20:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč