Karel Hofman - Velká kytice

Olej na plátně, 100x73 cm. Signováno vpravo dole K. Hofman. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.

o autorovi: 1906 - 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

16800. Velká kytice
Dražba ukončena:01.03.2018 19:00:43
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:14 000 Kč