Karel Hofman - Večerní nálada

Olej na překližce, 42x60 cm. Signováno vlevo dole K. Hofman. Rámováno.

Nejdelší strana: 72 cm

o autorovi: 1906 - 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

152487. Večerní nálada
Dražba ukončena:28.01.2026 22:19:35
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč