Karel Hofman - Skály z Ischie

Olej na plátně, 103x132 cm. Signováno vpravo dole K.Hofman 1935. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Vzadu přípis a signatura autora.

o autorovi: 1906 - 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

42581. Skály z Ischie
Dražba ukončena:26.03.2020 22:01:41
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč