Olej na plátně, 103x132 cm. Signováno vpravo dole K.Hofman 1935. Rámováno.
Pozn.: Vzadu přípis a signatura autora.
o autorovi: 1906 - 1998
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč