Karel Hofman - Roubenka v zimě

Olej na plátně, 68x68 cm, signováno vpravo dole K. Hofman 29, nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1906 - 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

17240. Roubenka v zimě
Dražba ukončena:28.03.2018 20:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč