Karel Hofman - Pod rozkvetlým stromem

Olej na kartonu, 48x57 cm. Signováno vlevo dole K. Hofman. Rám.

o autorovi: 1906 - 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

27149. Pod rozkvetlým stromem
Dražba ukončena:30.01.2019 20:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč