Karel Hofman - Na pobřeží

Olej na plátně fixovaném na kartonu. 23x35 cm. Signováno vpravo dole K.Hofman. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1906 - 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

303504. Na pobřeží
Dražba ukončena:06.02.2020 20:23:21
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 700 Kč