Karel Hofman - Mračna nad krajinou

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 20x34 cm. Signováno vlevo dole K. Hofman. Rámováno.

Stav: Rám i malba poškozeny.

o autorovi: 1906 - 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

303434. Mračna nad krajinou
Dražba ukončena:01.02.2020 20:35:47
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:10 000 Kč