Karel Hofman - Mořský příboj

Olej na plátně podloženém na kartonu, 32x54 cm, signováno vpravo dole K. Hofman, rám.

Pozn.: Malba poškozena.

o autorovi: 1906 - 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

16885. Mořský příboj
Dražba ukončena:01.03.2018 20:07:49
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 100 Kč