Karel Hofman - Lesní interiér

Olej na plátně, 42x52 cm, signováno vpravo dole K. Hofman, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1906 - 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

16639. Lesní interiér
Dražba ukončena:28.02.2018 20:04:15
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:5 500 Kč