Karel Hodr - Pražský motiv

Olej na plátně, 54x66 cm. Signováno vpravo dole Hodr. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

59929. Pražský motiv
Dražba ukončena:26.05.2021 22:24:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč