Karel Hodr

67131. Pavilon

popis: Olej na plátně, 30x60 cm. Signováno vpravo dole Karel Hodr. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

zbývá: 7 dnů, 13 hodin

konec dražby: 27.10.2021 20:34:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč