Karel Hodr - Pavilon

Olej na plátně, 30x60 cm. Signováno vpravo dole Karel Hodr. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

67131. Pavilon
Dražba ukončena:27.10.2021 21:03:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč