Karel Hodr

67908. Ibiza

popis: Olej na kartonu, 32x43 cm. Signováno vpravo dole Karel Hodr. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba silně poškozena.

o autorovi: 1910, Praha
Soukromě studoval u prof. Klena a Homoláče. Poté studijně vycestoval do Jugoslavie a Itálie. V Jugoslavii se učil u prof. Gregoriče.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

zbývá: 8 dnů, 19 hodin

konec dražby: 24.10.2021 20:47:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen