Karel Hodr - Ibiza

Olej na kartonu, 32x43 cm. Signováno vpravo dole Karel Hodr. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba silně poškozena.

o autorovi: 1910 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

67908. Ibiza
Dražba ukončena:24.10.2021 20:55:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč