Olej na kartonu, 16x27 cm, signováno vpravo dole Hodr, rám, pasparta, zaskleno.
1910, Praha
Soukromé studoval u prof. Klena a Homoláče. Poté studijně vycestoval do Jugoslavie a Itálie. V Jugoslavii se učil u prof. Gregoriče.
Pozn.: Rám mírně poškozen.