Olej na plátně, 57x43 cm, signováno vpravo dole Hodr, rám. 1910, Praha Soukromé studoval u prof. Klena a Homoláče. Poté studijně vycestoval do Jugoslavie a Itálie. V Jugoslavii se učil u prof. Gregoriče.