Karel Havlata - ZImní krajina

Olej na sololitu, 40x52 cm. Signováno vlevo dole Havlata. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

69780. ZImní krajina
Dražba ukončena:05.12.2021 20:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč