Karel Havlata

69780. ZImní krajina

popis: Olej na sololitu, 40x52 cm. Signováno vlevo dole Havlata. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

zbývá: 5 dnů, 7 hodin

konec dražby: 05.12.2021 20:38:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč