Karel Havlata - Zimní krajina

Olej na kartonu, 51x56 cm. Signováno vpravo dole Havlata. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

20084. Zimní krajina
Dražba ukončena:26.04.2018 23:07:57
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 200 Kč