Karel Havlata - Zima v horách

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Havlata. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

151809. Zima v horách
Dražba ukončena:28.12.2025 21:40:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč