Karel Havlata - Zima v horách

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Havlata 25. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

85195. Zima v horách
Dražba ukončena:27.10.2022 21:46:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč