Karel Havlata - Zima na horách

Olej na kartonu, 50x60 cm, signováno vpravo dole Havlata, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

16929. Zima na horách
Dražba ukončena:01.03.2018 20:56:34
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:9 000 Kč