Karel Havlata - Zátiší s kozáky

Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Havlata. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

116158. Zátiší s kozáky
Dražba ukončena:19.05.2024 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč