Karel Havlata - Zasněžené vrcholy

Olej na kartonu, 50x71 cm Signováno vpravo dole Havlata. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

72803. Zasněžené vrcholy
Dražba ukončena:23.02.2022 21:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč